دوشنبه , مهر ۱۰ ۱۴۰۲
خانه / ژل-Gel / تزریق ژل تبریز / قیمت و هزینه تزریق ژل

قیمت و هزینه تزریق ژل

هزینه تزریق ژل

هزینه ژل تبریز یا به عبارتی قیمت تزریق ژل در تبریز بسته به تزریق ژل در هر ناحیه بستگی به مقدار مصرف ژل و نوع مارک ژل مصرف شده دارد. که در زیر انواع هزینه تزریق ژل ها توضیح داده خواهد شد.

هزینه ژل تبریز

همانطور که در ذیل قیمت ها ارائه گردید تمام هزینه های تزریق ژل با قیمت مناسب ، کیفیت بالا و جنس ماده عالی در این مرکز صورت می گیرد. جهت اطلاع از سایر خدمات ما: تزریق بوتاکس صورت ، تزریق بوتاکس لب ، تزریق بوتاکس دور چشم، تزریق بوتاکس ، بوتاکس پیشانی، مراقبت پس از تزریق ژل به سایر صفحات در این سایت مراجعه فرمایید.

در زیر در مورد تک تک هزینه های ژل و کاربرد آنها و مقدار مصرف آنها صحبت می کنیم:

هزینه ژل لب

هزینه ژل لب

معمولا برای حجم سازی لب از نیم الی ۲ سی سی ژل مورد نیاز است و ژل های ساخت کشورهای اروپایی که دارای مجوز از وزارت بهداشت باشند به ازای هر یک سی سی از ۷۰۰ هزار تومان الی یک میلیون و چهار صد هزار تومان متغیر است.

هزینه ژل گونه

هزینه ژل گونه

برای برجسته سازی گونه ها معمولا از یک و نیم الی ۵ سی سی برای هر سمت ژل مورد نیاز است. و هزینه تمام شده برای برجسته سازی گونه ها بسته به تعداد و نوع ژل تزریق شده، از یک میلیون و دویست هزار تومان شروع می شود.

هزینه ژل زیر چشم

هزینه ژل زیر چشم

معمولا برای پر کردن گودی زیر چشم و ترمیم ناودان اشکی حدود یک سی سی فیلر اروپایی مخصوص این ناحیه تزریق می شود که هزینه تمام شده حدود هفتصد الی نهصد هزار تومان است.

هزینه ژل زاویه فک

هزینه ژل زاویه فک

جهت برجسته سازی و فرم دهی در افرادی که به این عمل زیبایی نیازمندند، حدود ۳ الی ۶ سی سی فیلر نیاز است و هزینه کلی بر حسب مقدار و نوع ژل تزریقی، از حدود یک میلیون و چهار صد هزار تومان آغاز می شود.

هزینه ژل خط خنده

هزینه ژل خط خنده

برای ترمیم خطوط خنده از یک الی ۴ سی سی ژل مورد نیاز است که قیمت تمام شده کلی بسته به نوع و مقدار ژل مصرف شده، از حدود ۴۰۰ هزار تومان شروع می شود.

مرکز زیبایی پوست دکتر محمد باقر عمرانی

تبریز ، ولیعصر ، خیابان مخابرات ، بالاتر از مسجد امام صادق ، ساختمان پزشک من
Tabriz, Iran, East Azerbayjan
ایران
تلفن : 04133333323
تلفن ثانویه: 04133321132
ایمیل: dromranii@gmail.com

درباره‌ی مدیریت مرکز درمانی و زیبایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *